Sklep papierniczy BiuroweZakupy24.pl

Papier Kancelaryjny

Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Papier Kancelaryjny

Wyposażenie biura, kancelarii czy zapewnienie dziecku potrzebnych przyborów do szkoły to ważny aspekt efektywnej pracy i nauki. Nie są to jednak jedyne miejsca, gdzie papier kancelaryjny w linie bądź kratkę, nazywany także podaniowym, znajdzie swoje zastosowanie. Jest bardzo praktyczny i elegancki. Pisze się na nim znacznie lepiej, niż na innych odmianach. Arkusz może być formatu A4 lub A3 i posłużyć do napisania wszelkich podań, wniosków, listów, wypracowań, esejów i innych form, które wymagają estetycznej oprawy.

Interdruk Papier Kancelaryjny A4  500 Kartek W Kratkę Interdruk Interdruk Papier Kancelaryjny A4 500 Kartek W Kratkę Interdruk
43,60 zł

36,50 zł

zawiera 23% VAT
Najniższa cena: 43,60 zł
szt.

Dostępność: dostępny w magazynie

Wysyłka w: 24 godziny

  • promocja
Papier Kancelaryjny A3 100 Kartek W Kratkę Interdruk Paka100 Papier Kancelaryjny A3 100 Kartek W Kratkę Interdruk Paka100

20,33 zł

zawiera 23% VAT
szt.

Dostępność: dostępny w magazynie

Wysyłka w: 24 godziny

Papier Kancelaryjny A3 100 Kartek W Linie Interdruk Paka100l Papier Kancelaryjny A3 100 Kartek W Linie Interdruk Paka100l

20,33 zł

zawiera 23% VAT
szt.

Dostępność: dostępny w magazynie

Wysyłka w: 24 godziny

Papier Kancelaryjny A3 500 Kartek W Kratkę Interdruk Paka Papier Kancelaryjny A3 500 Kartek W Kratkę Interdruk Paka

84,29 zł

zawiera 23% VAT
szt.

Dostępność: dostępny w magazynie

Wysyłka w: 24 godziny

Papier Kancelaryjny A3 500 Kartek W Linie Interdruk Pakal Papier Kancelaryjny A3 500 Kartek W Linie Interdruk Pakal

84,29 zł

zawiera 23% VAT
szt.

Dostępność: dostępny w magazynie

Wysyłka w: 24 godziny

Biurowezakupy24.pl Reviews with ekomi-pl.com

Papier kancelaryjny w linie do oficjalnych pism i szkolnych wypracowań

Pisanie odręczne sprawia pewne trudności, których nie ma przy używaniu klawiatury, jak utrzymanie prostych linijek, odstępów, ładnej kaligrafii. Dużą pomocą w takiej sytuacji będzie papier kancelaryjny w linie, który sprawia, że tekst jest równy, a sama czynność sprawia mniej problemu. Z łatwością można w ten sposób tworzyć nawet bardzo długie wypowiedzi.

Redagując podanie, wniosek lub innego rodzaju oficjalne dokumenty, warto skorzystać z takiej pomocy. Przyśpieszy to znacznie naszą pracę oraz sprawi, że to, co powstało w jej wyniku, będzie wyglądało schludnie i atrakcyjnie. Jest to również bardzo chętnie wykorzystywany artykuł biurowy w trakcie zajęć czy samych zaliczeń na języku polskim w szkołach oraz podczas sprawdzianów i egzaminów na uczelniach wyższych.

 

Czytaj więcej

Arkusz kancelaryjny w kratkę – nie tylko do obliczeń

Bardzo wiele sytuacji wymaga też użycia kartek o wzorze, który pomaga stworzyć odręcznie tabelki, wykresy, zapisać tekst lub obliczenia. Dlatego papier kancelaryjny w kratkę w formacie A4 lub A3 może być niezastąpiony w trakcie egzaminów, w szkole czy na studiach inżynierskich. Będzie też świetną opcją dla osób, które preferują pisanie w zeszycie z takim wzorem. Może posłużyć nie tylko do oficjalnych tekstów i prac, ale również do tworzenia wygodnych notatek i zapisków.

Korzystanie z takiego arkusza kancelaryjnego w kratkę pozwala na estetyczne tworzenie tekstów, bez konieczności wyrywania kartek z notesów. Dlatego mile widziane jest wykorzystanie go w szkołach i na uczelniach oraz w pracy różnych branży związanych z finansami, techniką, budownictwem itp., gdzie konieczne jest kreślenie obliczeń czy rysowanie diagramów odręcznie.

Komfort pisania i kaligrafowania na arkuszu kancelaryjnym

Wykorzystanie papieru kancelaryjnego w kratkę bądź linie jest dobrze widziane w różnego rodzaju instytucjach, ale też bywa bardzo wygodne w mniej oficjalnych sytuacjach. Tworzenie notatek i zapisków, których kolejność można dowolnie zmieniać, możliwość umieszczania ich w koszulkach, segregatorach czy teczkach to również przydatna opcja dla osób piszących książki, poradniki, dzienniki, poezję, listy itd. W dobie cyfryzacji i komputeryzacji dalej wiele osób preferuje odręczne pisanie. Dla nich arkusz kancelaryjny będzie świetnym zamiennikiem ekranu monitora.

Sporą popularnością cieszy się też nauka kaligrafii. Sztuka pięknego pisania wpływa znacząco na rozwój manualny i intelektualny, traktowana jest jako hobby lub sposób na życie. Do tego typu aktywności niezbędna będzie estetyczna kartka w linie, która pomoże w prowadzeniu równo dłoni i kreśleniu odpowiedniej wielkości liter. Dzięki niej odstępy między linijkami będą jednakowe, cały tekst będzie wyglądał lepiej, a satysfakcja z kaligrafowania będzie nieopisana.

Różne formaty arkusza kancelaryjnego

Zależnie od tego, czy potrzebujemy właściwego artykułu biurowego do pisania wypracowań, pism urzędowych, kaligrafowania, czy zwykłych notatek, musimy dobrać odpowiedni format. Papier kancelaryjny A4 będzie właściwym wyborem do krótszych form. Zdecydowanie sprawdzi się przy niedługich, urzędowych pismach, do tworzenia poezji, listów, notatek, wypowiedzi. Jako wielostronicowy zbiór posłuży świetnie również do bardzo długich tekstów, książek, obszernych prac, które wymagają wielu stron – taki plik kartek w linie można potem wygodnie zszyć albo przechowywać w teczkach lub segregatorach.

W naszym sklepie znajdziecie również papier kancelaryjny A3, który znajduje swoje zastosowanie przy tworzeniu większych rysunków, w przypadku arkuszy w kratkę, oraz przy tworzeniu wypracowań w szkole podstawowej i średniej. Często przydaje się również na uczelniach wyższych przy pisaniu równego rodzaju utworów i zaliczeń. Wykorzystanie formatu A3 kartek podaniowych pozwala na złożenie go na pół, co tworzy 4 strony A4, a tym samym wyznacza miejsce na odpowiednio długie szkolne prace pisemne. Dlatego jest to lubiany i często wykorzystywany przez nauczycieli i uczniów arkusz kancelaryjny.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości papier kancelaryjny w kratkę i linie w dwóch formatach – A4 i A3. Jest to odpowiedni produkt do tworzenia różnego rodzaju tekstów. Jego niska gramatura sprawia, że kartki są cieńsze, a pismo na nie naniesione wydaje się bardziej schludne i estetyczne. Pozwala to na tworzenie eleganckich prac o różnym zastosowaniu. Artykuł jest używany w wielu miejscach, w tym na uczelniach wyższych i w szkołach. Zapraszamy do zakupów!

 

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium