Sklep papierniczy BiuroweZakupy24.pl

Nauczyciela

Filtrowanie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Biurowezakupy24.pl Reviews with ekomi-pl.com

Kalendarz wskazuje czas - co prawda w inny sposób niż zegar, ale jednak pozwala nam ustalić ile dni już minęło, czy ile ich zostało do jakiejś ważnej daty. Dzięki niemu jesteśmy w stanie lepiej rozplanować czas i zapamiętać pewne ważne terminy - jak na przykład wizyta u lekarza czy czyjeś imieniny. Kalendarze pełnią bardzo istotną rolę w naszym życiu - stąd też znajdują się i w domach, i w miejscach pracy. Występują w wielu wersjach - kieszonkowych, ściennych, w formacie A4, albo przypominającym zeszyt. W naszym sklepie zainteresowani są w stanie znaleźć wiele pięknych, poręcznych kalendarzy, które umilą im kolejny rok i pozwolą być zawsze ze wszystkim na bieżąco. Dzięki nim możemy zdążyć na czas!

Różne rodzaje kalendarzy

Każdy z naszych klientów z pewnością miał już w domu wiele kalendarzy. Wiadomo, że dostępne są w różnych rodzajach - a obecnie oferta jest naprawdę bardzo szeroka, by jeszcze lepiej dopasować się do rosnących oczekiwań klientów. W naszym sklepie posiadamy liczne kalendarze, które z pewnością spełnią wszystkie pokładane w nich oczekiwania. Wiadomo, że większość pracowników biurowych czy przedsiębiorców potrzebuje ich by coś ważnego zapisać. Wpisujemy tam spotkania, ważne wizyty, kolejne rzeczy do zrobienia - jednym słowem, wszystko to, o czym nie wolno nam zapomnieć. Dlatego kalendarze powinny być wygodne - by łatwo było wszystko znaleźć, zaznaczyć oraz żeby miały odpowiednio dużo miejsca do wpisania istotnych notatek. Kalendarze mogą posiadać podział tygodniowy, dzienny, albo być typowym terminarzem, z dużą ilością miejsca do pisania. Oczywiście, oprócz wersji osobistych istnieją i kalendarze ścienne, których zadaniem jest nie tylko wskazywanie daty, lecz także i bycie dodatkową ozdobą miejsca. Każdy odnajdzie zatem coś dla siebie spośród licznych możliwości, jakie obecnie istnieją. Wszystko można dobrać tak, by posługiwanie się kalendarzem było możliwie jak najbardziej wygodne!

Kalendarze - nasza oferta

W naszym asortymencie zainteresowani znajdą liczne kalendarze, w których będą w stanie wygodnie planować kolejne dni i miesiące nowego roku. Żeby łatwiej było naszym klientom odnaleźć to, czego akurat szukają, podzieliliśmy nasz asortyment na kolejne podkategorie: 

  1. Kalendarze biurkowe
  2. Kalendarze książkowe

Kalendarz biurkowy jest zwykle niewielki i służy do szybkiego sprawdzenia jakiejś daty - na przykład na potrzeby związane z jakimś zadaniem w pracy. Taki kalendarz można ustawić na biurku, albo na nim położyć - bo funkcjonują one i w takiej wersji. Kalendarze książkowe przypominają zawsze książkę - stąd ich nazwa. Mogą mieć jednak różne formaty, a dodatkowo być bardziej eleganckie, albo ozdobne. Powstają naprawdę rozmaite wersje, żeby każdy mógł odnaleźć coś dostosowanego do swojego gustu i do wykonywanej przez siebie pracy. Wiadomo że odpowiedzialny biznesmen musi mieć przy sobie nieco inny terminarz czy na przykład student. Stąd w naszej ofercie tak wiele różnych egzemplarzy, pochodzących od różnych producentów.

Wszystkie produkty są dokładnie opisane, dzięki czemu zamawiający wiedzą co kupują. Przydatne fotografie pomogą w podjęciu decyzji - ukazują bowiem wygląd kalendarza nie tylko z zewnątrz, ale i wewnątrz. Wiadomo jaki jest podział, ile jest miejsca i jakie dodatki można w danym kalendarzu znaleźć. Niektórzy szukają takich ciekawostek jak mapy, spis imienin, różnego rodzaju porady, albo złote myśli. Zdecydowanie podnosi to atrakcyjność danego modelu i uprzyjemnia korzystanie z niego. Kalendarze kieszonkowe to mini wersje kalendarzy, które zmieszczą się do każdej torebki oraz do niemal każdej kieszeni. Dzięki temu ma się zawsze pod ręką notes, w którym możemy zrobić notatki. Do tego dochodzą również kalendarze ścienne, które także można u nas znaleźć - i które sprawią, że każda przestrzeń będzie się prezentować jeszcze lepiej! Mogą trafić zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i służbowych. 

Kalendarze - dostępne marki

Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna - wysokiej jakości kalendarze można bowiem kupić w bardzo atrakcyjnych cenach! Pochodzą one od znanych i cenionych producentów - Michalczyk i Prokop oraz Top-2000. Michalczyk i Prokop to marka produktów, tworzonych specjalnie do biur i przedsiębiorstw. Usprawniają pracę biura, czyniąc wykonywanie powierzonych pracownikom zadań dużo prostszym. W naszej ofercie można również znaleźć kalendarze od firmy Top-2000. Obecnie to Hamelin Polska Sp. z o.o., która specjalizuje się w wytwarzaniu przeróżnych artykułów papierniczo-biurowych, w tym zeszytów, brulionów oraz właśnie kalendarzy. Nasze kalendarze produkują zatem firmy znające się na swoim fachu, cenione w branży. 

Wszystkie wyroby są wysokiej jakości i na pewno spełnią wszystkie oczekiwania osób, które je wybiorą. Można liczyć na wygodę korzystania z nich i wyjątkową trwałość. Również sam proces wyszukiwania towarów został znacznie usprawniony - staramy się bowiem ze wszystkich sił, by kupujący mogli łatwo natrafić na to, czego szukają. Można albo przeglądać cały asortyment, albo kierować się wskazanymi podkategoriami, albo też po prostu skorzystać z wyszukiwarki. W naszym systemie funkcjonuje ta, do której wpisuje się słowa, jak również wyszukiwarka cen - wybierając jakiś ich zakres, klient wyświetli jedynie te wyniki, które są w zakresie jego możliwości finansowych. Można również zapoznać się z towarem tylko od danego producenta - wystarczy kliknąć w odpowiednią opcję.

Mamy nadzieję, że asortyment naszego sklepu przypadnie do gustu wszystkim! Zachęcamy do przeglądania przygotowanej przez nas oferty kalendarzy i do składania zamówienia!

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium