BiuroweZakupy24.pl
Opcje przeglądania
Newsletter
Zapisz się i odbierz
KOD PROMOCYJNY 5%
na pierwsze zakupy.
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję warunki przetwarzania danych osobowych.

Zestawy prezentowe Waterman

Dzięki trymerowi można ciąć określoną liczbę kartek w kilku stylach, np. w linii prostej lub w różnych kształtach i szlaczkach, a oprócz tego możesz dokonać perforacji i bigowania na kartkach. Dostępne w naszej ofercie modele gilotyn i trymerów ułatwią pracę i przyniosą lepsze efekty niż ręczne cięcia. Gilotyna sprawdzi się też w biurze, jeśli pojawia się potrzeba precyzyjnego podziału kartek.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Gilotyny i trymery to narzędzia służące do cięcia papieru w różnej postaci - wizytówek, szablonów, kartek okolicznościowych itp. Zastanawiając się nad tym, jakie właściwości ma trymer, a jakie gilotyna, musisz wiedzieć, że ich przeznaczenie jest trochę inne. Mimo że oba te urządzenia służą do wykonywania bardzo dokładnych cięć papieru, to warto zaznaczyć, że trymer ma trochę więcej funkcji. Przetniesz nim kartki nie tylko w linii prostej, ale i w dowolnym kształcie. 

Co wybrać? Jeśli potrzebujesz narzędzia do przecinania np. ulotek czy materiałów szkoleniowych, gilotyna będzie odpowiednim wyborem. Jeśli zależy ci także na nieoczywistym kształcie materiałów, postaw na trymer. W naszym sklepie oferujemy: 

  • trymery do kartek formatu A5, A4 oraz A3, 
  • gilotynę oraz trymer w jednym - jest to szczególnie przydatne jeśli potrzebujesz tych dwóch narzędzi i używasz ich zazwyczaj wymiennie, 
  • profesjonalne trymery z miarkami - usprawnią pracę, ponieważ dzięki nim nie będziesz musiał korzystać z dwóch osobnych urządzeń, 
  • trymery z zabezpieczeniami antypoślizgowymi, 
  • blaty do trymerów w różnych formatach, np. z czteroma miejscami do cięcia, 
  • ostrza do trymerów dla konkretnych modeli, 
  • wymienne wkłady, kasety oraz paski do trymerów. 

Dzięki tak rozbudowanej ofercie możesz w jednym miejscu kupić wszystko, co będzie Ci potrzebne. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium